LIBERATION FESTIVAL PILSEN 2020

Promo video Slavností svobody Plzeň 2020 - 80s anglická verze.
Realizováno pro: Město Plzeň
Vyrobila Video Factory Production

I CHARLESTON PILSEN /videoklip/

Hrát, tančit, natáčet a to vše při Slavnostech Svobody? Rozhodně! S Pilsner Jazz Band a Dance by Lion's.

V projektu I CHARLESTON PILSEN se podařilo propojit nejen taneční nadšení s poutavým příběhem, ale zároveň prezentovat město Plzeň netradičním způsobem.

Plzeň má tak jako první v České republice videoklip I Charleston, který Česká televize označila klipem týdne.

Natáčet přímo během Slavností svobody bylo velkou zkušeností pro náš tým. Když se ale spojíte se skvělými lidmi a práce vás baví, jde opravdu vše.

 

Plzeňský Prazdroj - HR video, trailer k videu

 

Jak vypadá práce v pivovarech Plzeňského Prazdroje? Kompletní koncept HR video propagace zahrnoval prezentaci pivovarů Plzeňský Prazdroj, Velké Popovice, Radegast a Šariš.

Video představuje jednotlivé profese zastoupené v pivovarech s cílem zvýšit atraktivitu těchto profesí u studentů technologických a potravinářských škol.

Vodárna Plzeň - prezentační film

 

Jak vypadá ráno Antonína Procházky? A jak se vlastně čistí voda v Plzni?

To osvětluje prezentační film o čistírně odpadních vod pro Vodárna Plzeň, který Video Factory vytvořili ve spolupráci s TV ZAK.

Scénář, produkce, režie, natáčení, animace, hudba, postprodukce... zkrátka kompletní realizace a produkce videa od Video Factory

Smart EDU - Město Plzeň

/ prezentační video /

Plzeň se stává centrem inovací, vývoje a výzkumu. Vzdělávání na školách je v Plzni podporováno technickou vybaveností škol, vzděláváním kantorů i samotnou formou výuky.

CENTRUM ROBOTIKY

Moderní volnočasové centrum, věnující se dětem a mládeži. Robotika, 3D modelování, elektronika, přírodní vědy a další. Zkušenosti z oblasti vzdělávání mohou děti získat právě v Centru robotiky v Plzni. Videoukázka malých návštěvníků a nejen jejich spokojenost.

 

DRONY na ZČU

Certifikátový program ke studiu na ZČU, jehož výuka je ve spolupráci Správou informačních technologií města Plzně. Naučit, pochopit, sestavit a zaletět? Studenti mají k dispozici unikátní studijní program, který je na světové úrovni.

 

PILSEN CUBE II

32 studentů, 6 týmů, 5 experimentů, 1 satelit, 1 vesmír = nekonečno možností. Jedinečný projekt, který nemá ve světě obdoby rozvíjí talent studentů a inspiruje k podnikání.

DRONY SITMP

REVIZE DRONEM - PLZEŇSKÝ PRAZDROJ

Inspekce vnitřních prostor s drone ELIOS. Převratná revoluce? Rozhodně velmi praktické a vychytané řešení.

Kontrola konstrukčních hal bez odstávky provozu. K tomu rychle a bezpečně. Byli jsme u toho a video o této revoluční technologii prezentuje výrobce dronů, švýcarská společnost Flyability, na svých oficiálních stránkách jako případovou studii.

PŘEDÁNÍ FLYING CAM SARAH 4.0

Překonali jste Toma Cruise, jste vlastně Mission Impossible 7...řekl Emmanuel Previnaire - zakladatel Flying-Cam, při předávání nového stroje pro SITMP. Plně elektrické helikoptéry, nejlepší na světě v této kategorii. K čemu všemu slouží? Poslechněte si oscarového režiséra a průkopníka v oboru bezpilotního létání.

Bylo nám ctí.

Semmelrock - vzorová zahrada

/ prezentační video /

Hledáte inspiraci pro vaši zahradu? Pak navštivte vzorovou zahradu společnosti Semmelrock.
Kompletní sortiment produktů a otevřeno 24 hodin denně.

PR video "Doručování dronem" pro zásilkový obchod Poštovné zdarma.

PR video pro zásilkový obchod, který si pohrává s myšlenkou doručování zásilek dronem.

Dokonce jsme společně jednu zásilku úspěšně doručili. Podívejte se na video 😉 

ŠKODA jaderné strojírenství

 

60 let není krátká doba. ŠKODA JS byla u zrodu jaderného programu u nás a je leaderem dodnes.

Když myšlenka oživí jádro, to je příběh 60-ti leté cesty.

Vytvořili jsme také oficiální prezentační videa v několika jazycích a PR spoty, které doprovázely např. sponzorství filmového festivalu nebo každého zápasu HC ŠKODA Plzeň.

Slyšet světlo - Vidět hudbu

Myslíte si, že umění může pomáhat? Podle Ráchel Skleničkové vždy a všude. Jsme rádi, že jsme se mohli zapojit do projektu Slyšet světlo | Vidět hudbu a zkusit tak společně s Martou Kubišovou, Markem Ebenem, Ivou Janžurovou a řadou dalších pomoci našim nevidomým umělcům. A být u toho, když se zvuk stane světlem. Díky Tomáši Vachudovi, produkci ALVEDA a Nadaci Mathilda.

Kampaň Plzeňských městských dopravních podniků

 

Jak říci, že nemáte parkovat na zastávce? Dvě videa k podpoře kampaně PMDP a.s. - Na hulváta NE!

DEPO 2015

Kreativní prezentace pro multifunkční prostory DEPO2015.

Kde se v Plzni propojuje kultura s podnikáním? Video ukazuje, co všechno DEPO2015 nabízí a jaký tým lidí za tím stojí. A že jsou tu pro vás! Stejně jako my :).

 

100PY - 100 let republiky

Pohled na stoletou cestu naší republiky? DEPO2015 připravilo výstavu 100PY a my na ni přispěli sérií rozhovorů se zajímavými lidmi. Např. s architektem a historikem architektury Petrem Klímou. Jak vnímá přilehlé rušné ulice nebo co říká na Sady Pětatřicátníků?

Výzkumný a zkušební ústav

VZÚ Plzeň slavil 110 let. Pro úvod slavnostního programu jsme položili otázku Karlu Škodovi - kdo je to vlastně výzkumník? Odpověď byla třeskutá. A také jsme představili společnost po 110 letech.

Muzeum loutek Plzeň

 

Příběh na niti v srdci Plzně. Prezentační film představuje jedinečné muzeum, které se věnuje (nejen) historii plzeňského loutkářství.

InterCora - Jezdíme na zelenou

Pro developerskou společnost InterCora vyrábíme spoty na propagaci elektromobilních dobíjecích stanic, které jsou k dispozici ZDARMA.

Společnost působí v několika zemích a stanice stále rostou. Natáčení, animace, střih a postprodukce - Video Factory - vyrobeno ve spolupráci s TV ZAK.

Treffpunkt

Festival Treffpunkt je o Česko-bavorské kulturní spolupráci, společný projekt Plzeň2015 z. ú. a města Regensburg. Kultura, skvělá gastronomie, zábava a jedno dilema - rohlik nebo preclik…

Spolupracujeme na kompletní audiovizuální podpoře projektu, který má dlouhodobé trvání.

Prezentační videa oční kliniky OFTA

 

Pro kliniku OFTA - oční laserové centrum a centrum mikrochirurgie oka jsme vytvořili kompletní systém pro TV vysílání. Dodali jsme HW i SW řešení a také obsah.

Klinika může informovat v příslušné dny příslušné pacienty a informovat je o přístrojovém vybavení a vyšetření, zákrocích, léčbě, provozních informacích.

I. ČLTK Praha

Animovaný spot pro nejstarší tenisový klub v Čechách na pražské Štvanici.

Spot byl vysílaný na ČT Sport, Golf Channel a na obrazovkách klubu a partnerských plochách.

ZAT 55 LET - Videomapping

Příběh 55 let společnosti ZAT, který se představil formou videomappingu během oslav výročí.

Animace, která byla základem videomappingu na oslavě 55 let společnosti ZAT a.s.

Blik Blik festival 2018

Videomapping loga

Greensgate představuje hřiště pro náročné. Golfový areál v Dýšiné procházel rebrandingem a v rámci slavnostního představení nové tváře klubu jsme promítali nový vizuál na jednu z budov.

V areálu vyrostl také nápis Greensgate po vzoru Hollywood Hills. A aby bylo jasné, jak velká jsou písmena, měli jsme to divákům trochu připodobnit.

Máte dotaz? Napište nám.

 
 
Pavel Schneider
Koterovská 130, 326 00 Plzeň
Tel: +420 773 820 114
IČ: 73443123, neplátce DPH