KREATIVA

Kreativa je proces, při kterém vzniká samotný koncept a obsah videa. Je to podobné jako tvoření projektu před stavbou domu. Je třeba skloubit představy a požadavky stavebníka se znalostmi projektanta a stavitele. 

Výsledkem kreativního procesu je pak jasný koncept videa, storyboard a scénář. Zákazník i následný produkční tým pak přesně vědí, jaké video má na konci vzniknout. 

Úvodní konzultace a analýza

Prvním krokem je kvalitní marketingová analýza u zákazníka.

  • Pro koho je video určené?
  • Jaká je charakteristika cílového diváka?
  • Jaké jsou návaznosti na ostatní marketingové aktivity zákazníka?
  • Jaký účel má video pro zákazníka?
  • Co od něj zákazník očekává?
  • Jakou myšlenku má video přenést?
  • Jakou má vyvolat reakci?

Tyto a další otázky musí být zodpovězené. Analýzu provádí zkušený "marketér" při osobních konzultacích se zástupci klienta.

 

Marketingový koncept

Na začátku je potřeba definovat marketingové atributy videa. Ty vycházejí z předchozí analýzy a poskytnou kreativnímu týmu základní vodítka pro tvorbu samotného obsahu videa.

 

Příběh

Příběh dá videu duši. Způsobí, že se lidé nebudou chtít od videa odtrhnout, dokud jej nedokoukají do konce. Je úkolem kreativního týmu vetknout Vašemu videu takový příběh, který lidem předá Vaše poselství a vytvoří v nich žádané pocity a reakce.

 

Tvorba scénáře

Účelem scénáře je zachytit veškeré dosavadní výsledky kreativního procesu. Scénář je onen pomyslný projekt ke stavbě domu. Vytvoříme pro Vás přehledný scénář Vašeho videa, kde jasně uvidíte co bude výsledkem naší práce. 

Máte dotaz? Napište nám.

 
 
VIDEO FACTORY Production
PRAHA: Radlická 14/3201
PLZEŇ: Presslova 14, areál DEPO 2015
Tel: +420 739 043 436
IČ: 051 42 890
DIČ: 683959849